Znajomi i przyjaciele nie zostawiają rodziny z Woźnik, która w pożarze straciła dom. Organizują zbi
Zbierają pieniądze dla pogorzelców z Woźnik. W pożarze stracili dom

Znajomi i przyjaciele nie zostawiają rodziny z Woźnik, która w pożarze straciła dom. Organizują zbiórkę pieniędzy, pomóc może każdy.

Jak już informowaliśmy, w środę (19.12) przed godziną 13:00 służby ratunkowe otrzymały informację o pożarze w Woźnikach przy ulicy Grudki. W ogniu stanął drewniany dom. Niestety mimo szybkiej i sprawnej akcji gaśniczej nie udało się go uratować: spłonął praktycznie doszczętnie i nie nadaje się do zamieszkania.

Trzyosobowa  rodzina została bez dachu nad głową. Schronienie znaleźli póki co u znajomych w Bachowicach. Jak się dowiadujemy, Urząd Gminny w Tomicach oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Tomicach najprawdopodobniej zaoferuje im lokal zastępczy.

Tymczasem znajomi i przyjaciele nie zostawiają rodziny samej. Organizują zbiórkę pieniędzy na pomoc dla rodziny. Pomóc może każdy wpłacając dowolną kwotę.

Pieniądze można wpłacać tutaj: https://zrzutka.pl/uynra2

 

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.