Po gminie Lanckorona rozeszła się wśród mieszkańców plotka o likwidacji Podstawowej Opieki Zdrowotn
Zlikwidują przychodnie zdrowia w Lanckoronie? Wójt wydał oświadczenie

Po gminie Lanckorona rozeszła się wśród mieszkańców plotka o likwidacji Podstawowej Opieki Zdrowotnej. Wójt Tadeusz Łopata wydał oświadczenie w tej sprawie.

W ostatnich dniach wśród mieszkańców gminy Lanckorona rozeszła się plotka o tym, że zostanie zlikwidowana tutejsza przychodnia świadcząca Podstawową Opiekę Zdrowotną. Nie ma się co dziwić, że wywołało to spore poruszenie. Wójt gminy wydał w tej sprawie oświadczenie.

"W związku z pojawiającymi się informacjami napływającymi od Mieszkańców Gminy Lanckorona, na temat rzekomej likwidacji placówki świadczącej podstawową opiekę zdrowotną w Lanckoronie, uprzejmie informuję, że wiadomości takie należy uznać za nieprawdziwe" - poinformował w oświadczeniu wójt Lanckorony Tadeusz Łopata.

Włodarz poinformował również, że podjął działania mające na celu ulepszenie i poszerzenie zakresu świadczenia usług medycznych w gminie Lanckorona we współpracy z obecnym podmiotem świadczącym powyższe usługi (lub po wyłonieniu innego podmiotu), który zapewni kompleksowe i ciągłe świadczenia podstawowej opieki zdrowotnej.

 

 

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.