Ktoś wydał pieniądze na druk i zapłacił za miejsce reklamowe a ktoś inni zniszczył. Właściciele
Ktoś wydał na to pieniądze a inni niszczą

Ktoś wydał pieniądze na druk i zapłacił za miejsce reklamowe a ktoś inni zniszczył. Właściciele jednej z wadowickich firm są zasmuceni aktem wandalizmu. Komu to przeszkadzało?

Nie da się ukryć, że otaczający nas zewsząd chaos reklamowy może być męczący. Atakujące reklamy w radio i telewizji a także na ulicach dla większości osób mocno męczące. Kumulacją jest też trwający obecnie okres wyborczy, gdzie oprócz reklam firm, mamy też fizysy naszych lokalnych (i nie tylko...) polityków. Często "przefotosklepowane" tak, ze trudno rozpoznać kandydata, często też wyglądające tak, że osoba na zdjęciu sprawia wrażenie jakby wyszła prosto z solarium. Nie brakuje też prymitywnych jazdach na uczuciach: wykorzystywania dzieci i rodziny czy instalacji przy kościołach co zawsze budzi chyba najwięcej negatywnych emocji.

Kwestie estetyki pozostawmy jednak na bok, i zwróćmy uwagę na coś innego: ktoś te banery musi zaprojektować, wykonać i nie robi tego za darmo. Wynajęcie miejsca też sporo kosztuje. Często wpływy z takich reklam  są dla wynajmujących sposobem na łatanie domowego budżetu. I tu pojawia się problem, bo bardzo często takie szyldy są bezmyślnie niszczone, czy to przez wandali, konkurencję, czy to po prostu z nudów.

Tak jak stało się to w minioną noc w Choczni, gdzie jedna z wadowickich firm wywiesiła na ogrodzeniu reklamę walki z nadwagą. Komuś się ona jednak nie spodobała i pociął baner tak, że nie nadaje się on już do niczego. Właściciele stracili pieniądze i wcale nie mają gwarancji, że po wykonaniu nowego baneru nie zostanie on ponownie zniszczony. Komu to przeszkadza?


(FG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+9 #1 Benek 2018-10-05 20:41
Stawiam na wierzycieli! :lol:
Cytować
+6 #2 trol 2018-10-05 22:31
"Komu to przeszkadza?" jak paski z tvp :}
Cytować
+7 #3 :o 2018-10-05 22:45
Ale że "przefotosklepo wane"?
Cytować
+12 #4 A. 2018-10-05 22:45
To na pewno sprzedawcy pączków!
Cytować
+11 #5 lump 2018-10-06 00:45
Cytuję A.:
To na pewno sprzedawcy pączków!

PAPIESKICH KREMÓWEK !!! :lol:
Cytować
+14 #6 XD 2018-10-06 08:22
Najpiękniejszy jest Kaczyński na zakręcie i skrzyżowaniu w witanowicach.Ta ki slodziak zevgdybym mógł chwyciłbym za brodę i zrobił kuci kuci
Cytować
+13 #7 pis fuj 2018-10-06 08:39
Najbardziej obrzydliwe jest dla mnie wykorzystywanie dzieci do polityki, w czym przodzuje u nas jeden kandydat. Określić to można jednym słowem: skur******two.
Cytować
+7 #8 100%BB 2018-10-06 08:48
Z innej beczki, ponad 1 temu otwarto koperty z kosztorysem na rewitalizację projektuj i buduj,linii kolejowej 117 Bielsko-Biała-K alwaria. Dokładnie na odcinku małopolskim Andrychów-Wadow ice-Kalwaria i .. i nic, wszyscy nabrali wody w usta począwszy od PKP po U. Małopolski, co jest grane z ta ważną inwestycją, kto trzyma łapę na tym aby przedłużać w nieskończonośc rewitalizację ważnego połączenia komunikacyjnego z jednym z najważniejszych miast zaraz po Warszawce? Czemu media lokalne od ponad 3 miesiecy nic o tym nie piszą? :-|
Cytować
-3 #9 Naczelnik 2018-10-06 10:13
Drogi kolego przecież na lini 117 ma być ścieżka rowerowa po co komu kolej w XXI wieku jak jest tańsza komunikacja.
Cytować
-1 #10 Naturhouse Wadowice 2018-10-06 10:17
Cytuję Benek:
Stawiam na wierzycieli! :lol:

Benek, dziekujemy za rozmieszajaca opinie, lecz to co piszesz to nie prawda. Myślimy, że żadna firma która z nami współpracuje nie powie złego słowa na nasz temat.
Ponadto aktywnie wspieramy rożne akcje charytatywne oraz szkoły. Pomagamy ludziom osiagnąć swój cel. W przypadku dalszych watpliwości zapraszamy do naszego Centrum Dietetycznego gdzie nasz zespół wyjaśni w jaki sposób pomagamy tym, którzy tego naprawdę potrzbują. Pozdrawiamy Naturhouse Wadowice
Cytować
+6 #11 tom 2018-10-06 10:23
chamstwo ,wandalizm -no ale debili troche jest,niszczyc cudzy majatek
Cytować
+10 #12 פֿאָלקס שטימע 2018-10-06 11:30
Cytat:
Komu to przeszkadza?
Przykładowo mnie to przeszkadza ( choć nie ja to zniszczyłem )!

Jak wieszanie takich szmatławych reklam ma się do zapisów uchwały krajobrazowej dla naszej gminy ???

wadowiceonline.pl/polityka/11970-od-lipca-koniec-z-reklamowym-chaosem-wadowice-wprowadzaja-ustawe-krajobrazowa

Takie ohydne banery miały zniknąć z przestrzeni publicznej, a tu widać, że jeszcze ich przybywa.
Cytować
+1 #13 Wiedza 2018-10-06 11:56
Cytuję פֿאָלקס שטימע:
Cytat:
Komu to przeszkadza?


Przykładowo mnie to przeszkadza ( choć nie ja to zniszczyłem )!

Jak wieszanie takich szmatławych reklam ma się do zapisów uchwały krajobrazowej dla naszej gminy ???

wadowiceonline.pl/polityka/11970-od-lipca-koniec-z-reklamowym-chaosem-wadowice-wprowadzaja-ustawe-krajobrazowa

Takie ohydne banery miały zniknąć z przestrzeni publicznej, a tu widać, że jeszcze ich przybywa.
A to jest uchwała czy projekt uchwały? Bo to chyba zasadnicza różnica...
Cytować
+2 #14 maruda 2018-10-07 09:26
Cytat:
Komu to przeszkadza?
I mnie też
Cytować
0 #15 Ewa 2018-10-08 17:32
Najśmieszniejsz e w tym wszystkim jest to, że wszystko jest zrzucane na "konkurencję", gdy brak jakichkolwiek dowodów na to. Baaardzo słaby marketing :)
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.