Gmina Wadowice chce stworzyć wspólnie z instytucjami, lokalnymi przedsiębiorcami, gospodarstwami turys
Gmina chce stworzyć nowy turystyczny produkt i zachęca do współpracy

Gmina Wadowice chce stworzyć wspólnie z instytucjami, lokalnymi przedsiębiorcami, gospodarstwami turystycznymi i organizacjami pozarządowymi owy turystyczny produkt sieciowy.

Gorąco zapraszamy instytucje, lokalnych przedsiębiorców, gospodarstwa agroturystyczne i organizacje pozarządowe do współtworzenia nowego lokalnego produktu turystycznego opartego o zasoby gminy. Celem projektu jest stworzenie produktu sieciowego, który może być ofertą zarówno niekomercyjną jak i komercyjną skierowaną do mieszkańców, pielgrzymów i turystów – informuje nas Michał Żmuda z Informacji Turystycznej w Wadowicach.

Gmina oferuje wsparcie edukacyjno-doradcze na każdym etapie tworzenia produktu turystycznego, test wypracowanej oferty a także promocję gotowego produktu

Propozycja jest skierowana dla przedstawicieli wszystkich trzech sektorów życia publicznego – biznesu, samorządu i organizacji pozarządowych. Dzięki udziałowi w projekcie powstanie nowa oferta turystyczna dostosowana do współczesnego odbiorcy. Produkt sieciowy będzie nie tylko szansą na rozwój gminy ale przede wszystkim promocją działalności, przyciągając nowych odbiorców i dając nowe perspektywy rozwoju. Udział w projekcie jest bezpłatny!

Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z oferty, zapraszamy do kontaktu z biurem Informacji Turystycznej przy ul. Kościelnej 4 w Wadowicach, tel. 33 873 23 65, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. – dodaje Michał Zmuda.

Zgłoszenia przyjmowane są do 19 października.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+13 #1 Ratunku ! 2018-10-05 11:26
Czyli ujmując to inaczej – intelektualne możliwości zatrudnionej przez burmistrza siateczki neuronowej w urzędzie, pozwalają tylko na opracowanie dramatycznie brzmiącego apelu do mieszkańców – weźcie coś wymyślcie, bo nas po wyborach wywalą na zbity pysk. A tak jest jeszcze szansa, że każdy Wasz pomysł skomercjalizuje my na nasze utrzymanie.
Cytować
+7 #2 mir 2018-10-05 14:51
Tyle mówicie o turystyce, co Wam doradzić, Kraków zaorać a zabytki przenieść do Wadowic. Nie mamy szans na rozwój turystyczny.Co turyści mają tu robić, obejść rynek, zjeść kremówkę i do Krakowa,Jan Paweł II, to pomału przeszłość. Co zrobiliście od 1979 roku.
Cytować
-2 #3 MARIAN & S-ka 2018-10-05 18:36
Skoro Brynkusowi i pobożnikom z PIS chodzi po głowie sypanie kopca JP2 wraz z platformą widokową to niech pragmatycy z IWW i Klinowskim opracują projekt budowy nowoczesnego amfiteatru gdzie będzie organizowany Miedzynarodowy Festiwal Piesni religijnych.Eur o Sacro Song. Przynajmniej coś ciekawego będzie się działo. Ale uwaga bo sukces ma wielu ojców a koncepcja jest nasza.
Cytować
+6 #4 szkiełko i oko 2018-10-05 19:45
"PRODUKT" ! ?
Koniec świata blisko ..."Produkt" he-he !
Cytować
+4 #5 Max 2018-10-05 20:06
Produkt turystyczny już zaprzepaszczony ,ale już będzie nowy produkt eksportowy po wyborach o nazwie (doktor klinowski za darmo od zaraz oddamy)
Cytować
0 #6 Dron 2018-10-06 09:16
Najnowszy produkt to będzie WIELKA TŁUSTA KANAPKA zeżarta w piątek przed Wadowickią Bazyliką.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.