Już za kilka tygodni oddział dziecięcy Szpitala Powiatowego im. Jana Pawła II w Wadowicach przeniesie
Oddział dziecięcy szpitala wkrótce przeniesie się do nowego miejsca

Już za kilka tygodni oddział dziecięcy Szpitala Powiatowego im. Jana Pawła II w Wadowicach przeniesie się ze starego budynku przy ulicy Karmelickiej do wyremontowanego piętra w Pawilonie C.

To dobra wiadomość. Jak poinformował starosta wadowicki Bartosz Kaliński, już wkrótce mali pacjenci wadowickiego szpitala będą leczyć się w dużo lepszych warunkach. Za kilka tygodni oddany zostanie do użytku wyremontowany oddział dziecięcy na czwartym piętrze w Pawilonie C.

Leczące się dzieci przeniosą się tutaj ze starego budynku przy ulicy Karmelickiej 12, który lata świetności ma już dawno za sobą. Nowe kolorowe wnętrza już są gotowe, czekają teraz na wyposażenie: meble i sprzęt medyczny.

Koszt remontu nowego oddziału dziecięcego  Szpitala Powiatowego im. Jana Pawła II w Wadowicach ma wynieść około 250 tysięcy złotych.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+23 #1 D..r 2018-08-14 10:56
Do B.K. ZMIEN PERSONEL to bedzie OK!!!
Cytować
+14 #2 . 2018-08-14 13:35
I co z tego jak lekarze pożal się Boże. Zwykli karierowicze zero kompetencji...
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.