Wadowickie wodociągi podpisały umowę z Ekoinstal Sp. z o.o. z siedzibą w Suchej Beskidzkiej na budow
Umowa podpisana. Do Kleczy powstanie nowa magistrala wodociągowa

Wadowickie wodociągi podpisały umowę z Ekoinstal Sp. z o.o. z siedzibą w Suchej Beskidzkiej na budowę magistrali sieci wodociągowej o długości około 2,66 km w Kleczy Dolnej. Ograniczy to awarie a także stworzy możliwość połączenia do sieci nowych mieszkańców tej miejscowości.

W środę (27.06)  w siedzibie Wadowickiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp.  z o.o. została podpisana pierwsza umowa na roboty budowlane w ramach Projektu „Uporządkowanie gospodarki wodno – ściekowej w  Gminie Wadowice” nr  POIS.02.03.00-00-0072/17”. Zadanie 3 – Budowa sieci wodociągowej magistralnej w  Kleczy Dolnej (rejon drogi na przysiółek Pniaki – tory kolejowe w Kleczy Dolnej) –I etap , część 2.

Wykonawca Ekoinstal Sp. z o.o. z siedzibą w Suchej Beskidzkiej za kwotę  3.270.180,78 złotych brutto wybuduję magistralę siei wodociągowej o łącznej długości około 2,66 km w miejscowości Klecza Dolna, od wpięcia do istniejącej sieci w rejonie drogi na przysiółek Pniaki do wpięcia do istniejącej sieci w okolicy torów PKP w Kleczy Dolnej.

Realizacja inwestycji spowoduje ograniczenie awarii, a tym samym strat wody oraz przyczyni się do oszczędności wody i racjonalnego wykorzystania zasobów wodnych oraz zapewnienia ciągłości dostaw wody. Jednocześnie budowa przedmiotowej magistrali umożliwi w dalszej perspektywie budowę sieci rozdzielczej i stworzy możliwość  podłączenia się do sieci nowych mieszkańców Kleczy Dolnej Pniaki.

Inwestycja ma być wykonana do końca czerwca przyszłego roku.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+2 #1 Olo 2018-07-02 20:20
Może Panie wielki dyrektorze powiesz kiedy do kleczy dotrze kanalizacja. Chyba nie za twojej kadencji. Tak jak i burmistrz nie robicie nic. Gdzie wodociąg na Wysokiej i w Kaczynie???? Pytam się gdzie??? Kuźwa 21 wiek a ludzie wody nie mają.
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.