Ochotnicza Straż Pożarna w Wysokiej świętowała jubileusz  90-lecia działalności. Co na pewno ucie
90-lecie OSP Wysoka. Poświęcono też nowy samochód

Ochotnicza Straż Pożarna w Wysokiej świętowała jubileusz  90-lecia działalności. Co na pewno ucieszyło druhów z tej okazji, to przekazanie połączone z uroczystym poświęceniem samochodu pożarniczego GCBA 3,5/27 marki Iveco.

W sobotę (2.06) Ochotnicza Straż Pożarna w Wysokiej świętowała jubileusz  90-lecia działalności. Z tej okazji odbyło się też uroczyste poświęcenie samochodu pożarniczego GCBA 3,5/27 marki Iveco. Wartość  pojazdu to 749 931 złotych. Zakup nie byłby możliwy gdyby nie wsparcie gminy Wadowice, która przeznaczyła na ten cel 435 tysięcy złotych.  Pozostałe środki pochodziły z  Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej, OSP Wysoka i od sponsorów.

W uroczystości przekazania samochodu uczestniczyli przedstawiciele Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wadowicach min. mł.bryg. Wojciech Grzybczyk  i  Oddziału Zarządu Powiatowego ZOS RP w Wadowicach,  członkowie Ochotniczych Straży Pożarnych gminy Wadowice oraz władze gminy na czele z burmistrzem Wadowic Mateuszem Klinowskim, a także  mieszkańcy wsi Wysoka.

Burmistrz wręczył na ręce prezesa OSP Wysoka dh Ryszarda Drzazgi pamiątkowy ryngraf, list gratulacyjny oraz album. Przekazania kluczyków do samochodu pożarniczego dokonał mł. bryg. Wojciech Grzybczyk wraz z burmistrzem Mateuszem Klinowskim, naczelnikowi OSP Wysoka Andrzejowi Gałuszce.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+14 #1 polonista 2018-06-09 15:31
Piękny samochód! Gratulacje!
Cytować
+2 #2 פֿאָלקס שטימע 2018-06-09 20:57
Ile wziął katabas za pomachanie miotełką i odprawienie swoich czarów ? :P
Cytować
+2 #3 dd 2018-06-10 07:39
Cytuję פֿאָלקס שטימע:
Ile wziął katabas za pomachanie miotełką i odprawienie swoich czarów ? :P

Dorośli ludzie dwudziesty pierwszy wiek, a część ludzi nadal wieży w magie i zaklęcia jak w filmie Harry Potter
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.