Mieszkańcy Izdebnika doczekali się doświetlenia chodnika przy drodze krajowej nr 52 i przejścia dla p
Bezpieczniej na przejściu na krajówce w Izdebniku

Mieszkańcy Izdebnika doczekali się doświetlenia chodnika przy drodze krajowej nr 52 i przejścia dla pieszych w okolicach kościoła. Ma być bezpieczniej.

Mieszkańcy Izdebnika mogą już korzystać z dobrze doświetlonej drogi do przystanku autobusowego przy kościele: wykonano oświetlenie chodnika przy drodze krajowej nr 52 w okolicy tzw. Niziołka w kierunku Chatałówki. Lampy oświetlają cały chodnik, więc piesi bez obaw mogą poruszać się po zmroku czy wczesnym rankiem. To jedna z bardziej wyczekiwanych przez mieszkańców inwestycji.

Kolejną inwestycją na terenie Izdebnika poprawiająca bezpieczeństwo pieszych jest oświetlenie lampami przejścia dla pieszych do przystanku przy tzw. Bacówce w Izdebniku.

Ruch samochodowy w tamtym miejscu jest dosyć duży, przejście znajduje się niedaleko skrzyżowania i jego odpowiednie doświetlenie było dla gminy priorytetem – podkreśla wójt Tadeusz Łopata.

Ma być tutaj bezpieczniej.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.