Trzy stowarzyszenia z powiatu wadowickiego (Stowarzyszenie Gospodyń Wiejskich w Andrychowie, Stowarzysze
Trzy stowarzyszenia z powiatu nagrodzone

Trzy stowarzyszenia z powiatu wadowickiego (Stowarzyszenie Gospodyń Wiejskich w Andrychowie, Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Tomickiej oraz Stowarzyszenie WIO (Wadowickie Inicjatywy Obywatelskie)  zostały nagrodzone w konkursie "Aktywnie lokalnie".

W piątek (1.12) oraz sobotę (2.12) w Hotelu Dobczyce II odbyło się Forum Lokalnych Liderów zorganizowane przez Fundację Lis z Krakowa. To szczególne spotkanie liderów małopolskich organizacji działających lokalnie, dające możliwość poznania innych organizacji oraz skutecznych inicjatyw i projektów realizowanych na terenach małych miejscowości.

Forum Lokalnych Liderów to wydarzenie, które oprócz merytorycznych warsztatów i wizyt studyjnych, było podsumowaniem konkursu „Aktywni Lokalnie!” dla  najlepszych inicjatyw lokalnych w Małopolsce. W konkursie, liczyły się dobre inicjatywy, czyli działania, które stanowią praktyczne rozwiązanie konkretnych problemów i przynoszą określone, pozytywne rezultaty.

W tegorocznej edycji konkursu o laur zwycięstwa walczyło kilkadziesiąt stowarzyszeń, fundacji grup nieformalnych. Z powiatu wadowickiego wyróżniono trzy stowarzyszenia: Stowarzyszenie Gospodyń Wiejskich w Andrychowie, Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Tomickiej oraz Stowarzyszenie WIO (Wadowickie Inicjatywy Obywatelskie).

Forum odbyło się w ramach środków pozyskanych z projektu FIO.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-1 #1 Andrzej 2017-12-06 18:34
Gratulacje pani Ado!
Cytować
0 #2 z boku 2017-12-07 09:18
A ja się pytam za co ???
Cytować
+3 #3 Katarzyna PR 2017-12-07 11:04
Cytuję z boku:
A ja się pytam za co ???

Stowarzyszenie przyjaciół Ziemi Tomickiej za działania związane z ochroną srodowiska - sprzątanie rzeki Skawy.
Stowarzyszenie WIO za organizację I Pikniku organizacji pozarządowych "Poznajmy się"
Stowarzyszenie Gospodyń Wiejskich z Andrychowa - nie pamiętam (jakieś projekty łączące pokolenia)
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.