Bezpłatne badania i porady lekarzy specjalistów – to mikołajkowy prezent dla mieszkańców od wadowi
Biała Niedziela w Wadowicach. Przyjdź i wybierz swój bezpłatny pakiet badań!

Bezpłatne badania i porady lekarzy specjalistów – to mikołajkowy prezent dla mieszkańców od wadowickiej służby zdrowia oraz powiatu wadowickiego. Zarezerwujcie więc sobie czas na najbliższą niedzielę (10.12) i skorzystajcie z okazji, by sprawdzić w jakim stanie jest wasze zdrowie.

W niedzielę (10.12) w ramach Białej Niedzieli  Zespół  Zakładów Opieki Zdrowotnej w Wadowicach organizuje szereg bezpłatnych badań i konsultacji lekarskich, które w 100% ufunduje naszym mieszkańcom powiat wadowicki.

Często jest tak, że zaczynamy doceniać zdrowie dopiero wtedy, gdy je tracimy, bo wcześniej ignorujemy sygnały wysyłane przez nasz organizm. A przecież lepiej zapobiegać niż leczyć, dlatego badania profilaktyczne są ważne. W związku z tym postanowiliśmy zafundować naszym mieszkańcom bezpłatne badania w ramach Białej Niedzieli, do których bardzo zachęcam – mówi Bartosz Kaliński, starosta wadowicki.

Zainteresowani bezpłatnymi badaniami mieszkańcy powiatu wadowickiego będą mieli w niedzielę(10.12) a do wyboru trzy pakiety: kardiologiczny, endokrynologiczny oraz internistyczny.  

Nieodpłatne badania laboratoryjne będzie można wykonać  w ZZOZ w Wadowicach, ulica Karmelicka 5 w godzinach od 7:00 do 11:00. W tym czasie zainteresowani wykonają lipidogram, zbadają poziom hormonów tarczycowych lub wykonają morfologię  czy jonogram.

Z kolei w godzinach od 9:00 do 14:00 na mieszkańców będą czekać lekarze specjaliści z dziedzin kardiologii, diabetologii i endokrynologii. Podczas konsultacji pacjenci mogą mieć wykonane badania EKG, USG tarczycy, pomiar glikemii i kwasu moczowego, pomiar ciśnienia tętniczego oraz oznaczenie BMI.

Nie zabraknie też porad dotyczących zasad zdrowego odżywiania i zdrowego stylu życia. Myślę, że zaproponowane badania i konsultacje lekarskie w ramach bezpłatnych pakietów są bardzo atrakcyjne, dlatego warto z nich skorzystać, do czego serdecznie Państwa zachęcam – mówi Beata Szafraniec, dyrektor ZZOZ w Wadowicach.

ZZOZ w Wadowicach prosi wszystkich zainteresowanych o wcześniejszą rejestrację pod numerem telefonu: 33 872 12 34.

To bardzo usprawni organizację całej akcji – wyznaje dyrektor wadowickiego szpitala.

 

 

 

AKTUALIZACJA (PIĄTEK, 8 GRUDNIA 2017 17:40)

 

(materiały promocyjne Starostwa Powiatowego w Wadowicach)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+8 #1 pcc88 2017-12-08 20:17
szkoda czasu w przychodni pacjenta olewają a tam będą leczyć w pięć minut do specjalisty czeka się z pół roku a tam?
Cytować
+3 #2 zajc 2017-12-09 11:16
Cytuję pcc88:
szkoda czasu w przychodni pacjenta olewają a tam będą leczyć w pięć minut do specjalisty czeka się z pół roku a tam?

racja prywatnie przyjmie cię od razu da kartkę do swego gabinetu porobi badania i zaś do niego do domu bo który ma aparaty w domu? tu tylko liczy się kasa i kasa jestem za likwidacją prywatnych gabinetów
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.