W sali konferencyjnej Szkoły Podstawowej nr 2 w Wadowicach odbędą się Targi Pracy organizowane przez
To targi zarówno dla pracodawców jak i szukających pracy

W sali konferencyjnej Szkoły Podstawowej nr 2 w Wadowicach odbędą się Targi Pracy organizowane przez firmę Pro Studio. To oferta zarówno dla szukających pracy jak i pracodawców. Udział w targach jest bezpłatny.

Firma Pro Studio z Krakowa przy współpracy z Wojewódzkim Urzędem Pracy, zaprasza w czwartek (7.12) w godzinach od 10:00 do 14:00 do udziału w Targach Pracy. Odbędą się one w sali konferencyjnej Szkoły Podstawowej nr 2 w Wadowicach (wejście od ul. E. i K. Wojtyłów, obok MOPS-u)

To oferta zarówno dla szukających pracy jak i pracodawców. Głównym celem wydarzenia jest aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych, jak również umożliwienie przedsiębiorcom znalezienie odpowiednich pracowników.

Organizatorzy oferują: bezpośredni kontakt z pracodawcami, porady specjalistów w zakresie efektywnego szukania pracy czy liczne propozycje podjęcia płatnego stażu i pracy.

Udział w targach jest bezpłatny. Kontakt dla zainteresowanych pod numerem telefonu 537 806 533.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.