Burmistrz Andrychowa Tomasz Żak oraz oraz skarbnik gminy Dorota Żywioł podpisali z przedstawicielami w
Kolejne LED-y na andrychowskich ulicach. Ale to nie wszystko

Burmistrz Andrychowa Tomasz Żak oraz oraz skarbnik gminy Dorota Żywioł podpisali z przedstawicielami warszawskiej firmy FBService SA umowę na montaż kolejnych 85 lamp typu LED oraz budowę blisko 4,5 kilometra linii energetycznej.

Jak informują Nowiny Andrychowskie, w czwartek (23.11) burmistrz Andrychowa Tomasz Żak oraz skarbnik gminy Andrychów Dorota Żywioł podpisali umowę z Mateuszem Ryndakiem, przedstawicielem firmy FBService SA, która wyłoniona została w drodze przetargu. Treścią umowy jest "Podniesienie efektywności energetycznej systemu oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Andrychów – modernizacja infrastruktury oświetlenia ulicznego na drogach publicznych i wewnętrznych w Gminie Andrychów".

 

Konkretnie oznacza to postawienie 43 nowych słupów z wysięgnikami i mocowaniami do lamp, umieszczenie na tych słupach i kolejnych 42 już istniejących 85 lamp typu LED, oraz instalacja również 85 sterowników do tych lamp.

Wykonawca zobowiązał się też do budowy blisko 4,5 kilometra linii kablowych i napowietrznych zasilających lampy. W sumie będzie to kosztowało prawie 490 tysięcy złotych, a prace instalacyjne zakończą się w lipcu przyszłego roku.

(MG)
(zdjęcie: Nowiny Andrychowskie)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+2 #1 Stryszowianin 2017-11-23 18:11
Brawo, Panie Żak ! Ciekawe kiedy Wacławski weźmie z Pana przykład i oświetli drogi, które otrzymał za darmo ? Latarnie stoją dość gęsto, ale z żadnej światła nia widać. Wstyd zeby nie włączyć choć co drugiej na tak ruchliwej drodze jaką jest trasa na Suchą. Może następny wójt będzie mniej skąpy.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.