Kozetki, ciśnieniomierze, wagi medyczne, szafki lekarskie, wyposażenie apteczek – to wszystko trafi d
Powiat doposaża szkolne gabinety lekarskie

Kozetki, ciśnieniomierze, wagi medyczne, szafki lekarskie, wyposażenie apteczek – to wszystko trafi do gabinetów pielęgniarskich w szkołach średnich. Powiat wadowicki pozyskał na to pieniądze z Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego.

Starostwo Powiatowe w Wadowicach otrzymało dotację w wysokości blisko 50 tysięcy złotych na w wyposażenie gabinetów profilaktyki zdrowotnej w szkołach średnich w naszym powiecie.

Pieniądze, które pozyskaliśmy, cieszą podwójnie, bo wiążą się z troską o zdrowie uczniów. Dodatkowe wsparcie finansowe, pozwoli na lepsze funkcjonowanie tych gabinetów w szkołach powiatowych. Dbamy o to, by nasi uczniowie mieli komfort nauczania na wszystkich płaszczyznach – mówi starosta wadowicki Bartosz Kaliński

Pieniądze trafią do: Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 i 2 w Wadowicach, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Andrychowie, I LO im. Marcina Wadowity w Wadowicach, Zespół Szkół Nr 2 im. Św. Jadwigi w Andrychowie, LO Andrychowie, ZS Centrum Kształcenia Ustawicznego w Radoczy oraz do Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Kaczynie.
 

(AS)
(zdjęcie: Starostwo Powiatowe w Wadowicach)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.