Kończy się remont byłego hotelu a obecnie planowanego hostelu w Andrychowie przy ulicy Krakowskiej. Bu
Był hotel, będzie hostel. Wkrótce otwarcie

Kończy się remont byłego hotelu a obecnie planowanego hostelu w Andrychowie przy ulicy Krakowskiej. Budynek kilkanaście miesięcy temu od gminy nabył prywatny inwestor. Wkrótce otwarcie.

W kwietniu ubiegłego roku słynny Hotel Leskowiec, dotychczas należący do gminy Andrychów został sprzedany prywatnemu przedsiębiorcy za kwotę 407 tysięcy złotych. Prób sprzedaży było kilka, w końcu się udało.

Budynek, którego wygląd jeszcze kilkanaście miesięcy temu raczej odstraszał, liczy kilkadziesiąt lat. Jako hotel oferował 60 miejsc w pokojach: 1,2,3,4-osobowych, o różnym standardzie, niestety jak na dzisiejsze czasy już nie wystarczającym.

Dostrzegł to chyba też nowy właściciel, związany z branżą turystyczną. Od jakiegoś czasu trwa remont obiektu i prace już są na finiszu. Wyremontowano elewacje, wstawiono nowe okna, środek również przeszedł kapitalny remont.

Jak poinformowały Nowiny Andrychowskie, wkrótce otwarcie. Nazwa pozostaje ta sama, zamiast hotelu będzie jednak hostel, ale o niebo większym standardzie.

(MG)
(zdjęcie: Nowiny Andrychowskie)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+2 #1 @wadowickiego Buraka 2017-11-06 19:31
Można? Okazuje się, że tak. Ale do tego potrzebna jest współpraca inwestorów z władzami miasta. I ten hostel jest tego najlepszym przykładem. Tak jak to, że czego nie można zrobić w Wadowicach można w Andrychowie. Klinowski ucz się ucz, bo na razie to tylko szkodzisz zamiast cokolwiek zrobić tu dobrego. Cokolwiek!
Cytować
+5 #2 Tak to jest.... 2017-11-06 20:09
Klinowski póki co jest jedną kadencję (nie całą). Filipiakowa była 20 lat burmistrzem i co zrobiła w kwestii np. jakiegoś hostelu? Wtedy gdy był boom, gdy AKTUALNY papież z miasta pochodził, a nie święty.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.