Tragiczny wypadek w jednym z gospodarstw w Wieprzu. Do studni wpadła kobieta. Mimo szybkiej pomocy rodziny  także ratowników z Zespołu Ratownictwa Medycznego, jej życia nie udało się uratować.

Tragiczny wypadek w jednym z gospodarstw w Wieprzu. Do studni wpadła kobieta. Mimo szybkiej pomocy rodzi

Andrychowscy policjanci zatrzymali 24-letniego kierowcę, który jechał fordem focusem mając 1,56 promila alkoholu. Jego pasażer, równolatek, miał przy sobie woreczek z amfetaminą.

Andrychowscy policjanci zatrzymali 24-letniego kierowcę, który jechał fordem focusem mając 1,56 promi

W miniony weekend na drogach powiatu wadowickiego doszło do 6 kolizji drogowych. Mundurowi zatrzymali również 7 nietrzeźwych kierowców. Rekordzista, który jechał seicento ulicą Polną w Wadowicach wydmuchał w alkomat ponad... 3 promile!

W miniony weekend na drogach powiatu wadowickiego doszło do 6 kolizji drogowych. Mundurowi zatrzymali r

Kilka zastępów strażaków zawodowych i druhów ochotników interweniowało w jednym z domów w Przytkowicach. W ogniu stanął... obiad. Z powodu zadymienia podtruciem dymem uległy dwie osoby.

Kilka zastępów strażaków zawodowych i druhów ochotników interweniowało w jednym z domów w Przytko

Na drodze powiatowej w miejscowości Wysoka, tuż przed kościołem, kierujący motocyklem suzuki mężczyzna stracił panowanie nad maszyną, uderzył w mostek i wjechał do rowu. Trafił do wadowickiego szpitala.

Na drodze powiatowej w miejscowości Wysoka, tuż przed kościołem, kierujący motocyklem suzuki mężcz

Taka historia powtarza się niestety raz na jakiś czas: nie pomaga oznakowanie i mandaty. Kolejny nieuważny kierowca ciężarówki przeliczył się pod wiaduktem kolejowym w Kleczy Dolnej i na kilkadziesiąt minut utknął, tamując ruch w tym miejscu.

Taka historia powtarza się niestety raz na jakiś czas: nie pomaga oznakowanie i mandaty. Kolejny nieuwa

Na drodze powiatowej na granicy Bugaja i Zakrzowa z ciągnika rolniczego spadł mężczyzna. Doznał urazu głowy. Jego stan był na tyle poważny, że zadecydowano o wezwaniu śmigłowca LPR. Niestety po kilku godzinach zmarł w szpitalu.

Na drodze powiatowej na granicy Bugaja i Zakrzowa z ciągnika rolniczego spadł mężczyzna. Doznał uraz

W gminach Lanckorona, Stryszów i Mucharz powiat wadowicki w ciągu kilku ostatnich tygodni wyremontował nawierzchnię na blisko 2 km dróg powiatowych.

W gminach Lanckorona, Stryszów i Mucharz powiat wadowicki w ciągu kilku ostatnich tygodni wyremontował

Na ulicy Krakowskiej, leżącej w ciągu drogi krajowej nr 52, kierujący dostawczakiem uderzył w krawężnik i przewrócił pojazd na bok. Może mówić o szczęściu.

Na ulicy Krakowskiej, leżącej w ciągu drogi krajowej nr 52, kierujący dostawczakiem uderzył w krawę

Nad powiatem wadowickim przeszła spora burza z gradem. Jak zapowiadają meteorolodzy, taka sytuacja może się jeszcze powtórzyć w ciągu kilku następnych godzin.

Nad powiatem wadowickim przeszła spora burza z gradem. Jak zapowiadają meteorolodzy, taka sytuacja moż

Policjanci zatrzymali kolejny raz nietrzeźwych kierujących. Rekordzista wydmuchał blisko 2 promile. Jeden z nich posiadał dożywotni zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Mężczyźni odpowiedzą  za popełniony czyn.

Policjanci zatrzymali kolejny raz nietrzeźwych kierujących. Rekordzista wydmuchał blisko 2 promile. Je
31-latek z Wadowic wpadł z amfetaminą

Policjanci z Wadowic  zatrzymali 31-latka, który posiadał przy sobie amfetaminę. Postawiono mu zarzuty. Mężczyźnie grozi kara pozbawiania wolności do lat 3.

Policjanci z Wadowic  zatrzymali 31-latka, który posiadał przy sobie amfetaminę. Postawiono mu zarzut

Wadowiccy policjanci  zatrzymali 52-letniego złodzieja, który włamał się do jednego z domów w powiecie wadowickim. Mężczyzna dokonał kradzieży na kwotę 20 tysięcy złotych. Sprawcy postawiono zarzuty, grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10.

Wadowiccy policjanci  zatrzymali 52-letniego złodzieja, który włamał się do jednego z domów w powi

Młoda kobieta podczas cofania uderzyła w inny pojazd uszkadzając go. Wyszła z samochodu, zobaczyła co się stało po czym... uciekła z miejsca zdarzenia. Dzięki świadkom udało się jednak ustalić jej tożsamość.

Młoda kobieta podczas cofania uderzyła w inny pojazd uszkadzając go. Wyszła z samochodu, zobaczyła c

Kilkudziesięciu strażaków gasiło pożar w zakładzie produkcyjnym na ulicy Krakowskiej w Kalwarii Zebrzydowskiej. Zapaliły się tutaj zgromadzone tworzywa sztuczne.

Kilkudziesięciu strażaków gasiło pożar w zakładzie produkcyjnym na ulicy Krakowskiej w Kalwarii Zeb

Na drodze w Rokowie, w okolicach kaplicy, doszło do dachowania bmw. Jego kierowca, 19-letni mężczyzna, został poszkodowany i trafił do wadowickiego szpitala.

Na drodze w Rokowie, w okolicach kaplicy, doszło do dachowania bmw. Jego kierowca, 19-letni mężczyzna,

Na ulicy 1 maja w Andrychowie doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jedna osoba została poszkodowana i trafiła do wadowickiego szpitala.

Na ulicy 1 maja w Andrychowie doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jedna osoba z

W nocy na ulicy Spacerowej w Sosnowicach (gmina Brzeźnica) w ogniu stanął samochód osobowy. Mimo szybkiej akcji strażaków, pojazdu nie udało się uratować. Spłonął doszczętnie.

W nocy na ulicy Spacerowej w Sosnowicach (gmina Brzeźnica) w ogniu stanął samochód osobowy. Mimo szyb

Podczas obchodów rocznicy 97. urodzin św. Jana Pawła II jednym z najważniejszych punktów była msza święta sprawowana przez arcybiskupa Marka Jedraszewskiego, nowego metropolitę krakowskiego, który po raz pierwszy pierwszy odwiedził nasze miasto. Co mówił?

Podczas obchodów rocznicy 97. urodzin św. Jana Pawła II jednym z najważniejszych punktów była msza

Na początek weekendu niemiła niespodzianka dla kierowców jadących wadowicką obwodnicą. W godzinach szczytu robotnicy wzięli się tu... za naprawę nawierzchni. Z tego powodu robią się spore korki.

Na początek weekendu niemiła niespodzianka dla kierowców jadących wadowicką obwodnicą. W godzinach