W Rzykach ma Osiedlu  Kluka, w rejonie lasu, doszło do dachowania osobówki. Wśród poszkodowanych były dzieci. Dwie osoby zostały przetransportowane do szpitala. Policja ustala okoliczności tego zdarzenia.

W Rzykach ma Osiedlu  Kluka, w rejonie lasu, doszło do dachowania osobówki. Wśród poszkodowanych by

Andrychowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, który na ulicy Krakowskiej pobili i okradli przechodnia. Usłyszeli już zarzuty, grozi im kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Andrychowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, który na ulicy Krakowskiej pobili i okradli przech

Kilkanaście dni temu 21-latka bez powodu wybiła szybę w oknie Wydziały Komunikacji w Andrychowie po czym uciekła z miejsca zdarzenia. Po kilkunastu dniach policja ją zatrzymała. Grozi jej nawet 5 lat więzienia.

Kilkanaście dni temu 21-latka bez powodu wybiła szybę w oknie Wydziały Komunikacji w Andrychowie po c

Spora grupa uczestników obozu harcerskiego w Zalesiu (gmina Stryszów) z województwa  warmińsko-mazurskiego zakaziło się salmonellą. Objawy choroby miały wystąpić u harcerzy kilka dni po powrocie do domu.

Spora grupa uczestników obozu harcerskiego w Zalesiu (gmina Stryszów) z województwa  warmińsko-mazur

W weekend w Kalwarii Zebrzydowskiej odbędą się centralne uroczystości związane z obchodami Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny z udziałem członków episkopatu. Szacuje się, że będzie około 100 tysięcy wiernych. Kierowców jak co roku czeka niestety sporo utrudnień.

W weekend w Kalwarii Zebrzydowskiej odbędą się centralne uroczystości związane z obchodami Wniebowzi

Kilkadziesiąt zastępów gasi potężny pożar w miejscowości Podchybie (gmina Lanckorona). W ogniu stanął tartak i budynki gospodarcze. Jedna osoba została poszkodowana.

Kilkadziesiąt zastępów gasi potężny pożar w miejscowości Podchybie (gmina Lanckorona). W ogniu sta

Mieszkańcy od dawna nie mogą doprosić się chodnika na drodze powiatowej między Stryszowem a Kleczą. Założyli nawet w tym celu grupę na Facebooku. Starostwo obiecuje, że zajmie się problemem.

Mieszkańcy od dawna nie mogą doprosić się chodnika na drodze powiatowej między Stryszowem a Kleczą.

Kierowca land rovera wyjeżdżając z Placu Kościuszki uszkodził na wadowickim rynku latarnię i wyrwał trzy marmurowe słupki. Wszystko przez nieostrożność. Został ukarany mandatem przez policję.

Kierowca land rovera wyjeżdżając z Placu Kościuszki uszkodził na wadowickim rynku latarnię i wyrwa

27-letni kierowca z niewiadomych przyczyn wjechał fiatem cinquecento do kanału na Wiśle w Łączanach. Samochód zauważył przypadkowy przechodzień. Niestety na pomoc mężczyźnie było już za późno. Policja ustala okoliczności tej tragedii.

27-letni kierowca z niewiadomych przyczyn wjechał fiatem cinquecento do kanału na Wiśle w Łączanach.

Od 1 października pacjenci, którzy w nocy lub święta będą chcieli udać się do lekarza, będą mogli zrobić to jedynie w Wadowicach. Ośrodki w Andrychowie i Kalwarii tracą kontrakty z NFZ na takie usługi.

Od 1 października pacjenci, którzy w nocy lub święta będą chcieli udać się do lekarza, będą mog

W związku z padającym deszczem pogorszyły się warunki dla kierowców. Na naszych drogach w ciągu kilku godzin doszło do kilku groźnych zdarzeń: w Radoczy, Gierałtowicach, Kleczy, Nowych Dworach oraz Tarnawie Dolnej. Kilka osób trafiło do szpitala.

W związku z padającym deszczem pogorszyły się warunki dla kierowców. Na naszych drogach w ciągu kil

Przez upały wysychają nam rzeki i potoki. Tak jak w poprzednich latach o tej porze roku, zniknęła Wieprzówka. Suche koryto ma też przepływający przez Wadowice potok Dąbrówka. Zabraknie wody w kranach?

Przez upały wysychają nam rzeki i potoki. Tak jak w poprzednich latach o tej porze roku, zniknęła Wie

Policjant po służbie zatrzymał na drodze krajowej nr 52 w Brodach pijaną kobietę. 45-latka, mieszkanka gminy Stryszów jechała zygzakiem. W alkomat wydmuchała 1,57 promila. Wkrótce odpowie za sądem za popełnienie przestępstwa.

Policjant po służbie zatrzymał na drodze krajowej nr 52 w Brodach pijaną kobietę. 45-latka, mieszkan

Tysiące wiernych zjedzie do Kalwarii Zebrzydowskiej w weekend: jak co roku rozpoczynają się uroczystości Odpustu Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny. Potrwają tydzień.

Tysiące wiernych zjedzie do Kalwarii Zebrzydowskiej w weekend: jak co roku rozpoczynają się uroczysto

Pod Centrum Handlowym Filar w Wadowicach kierowca osobowego volkswagena potrącił na przejściu jadącą na rolkach nastolatkę. Nie odniosła ona na szczęście większych obrażeń. Policja apeluje o ostrożność.

Pod Centrum Handlowym Filar w Wadowicach kierowca osobowego volkswagena potrącił na przejściu jadącą

Policja zatrzymała na drodze krajowej nr 28 w Gorzeniu Dolnym kierowcę ciągnika siodłowego, który kompletnie pijany wiózł towar w kierunu Suchej Beskidzkiej. W alkomat wydmuchał... ponad 3 promile!

Policja zatrzymała na drodze krajowej nr 28 w Gorzeniu Dolnym kierowcę ciągnika siodłowego, który ko

Pada deszcz, pogorszyły się warunki na drogach. Na efekty nie trzeba było długo czekać. W Gierałtowicach doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jedna osoba została poszkodowana. Policja apeluje o ostrożność..

Pada deszcz, pogorszyły się warunki na drogach. Na efekty nie trzeba było długo czekać. W Gierałtow

Druhowie z OSP Woźniki organizują piknik, z którego dochód przeznaczony będzie w całości na leczenie ich kolegi, 25-letniego druha Tomka, który niedawno przeszedł ciężką operacją. Rehabilitacja jest kosztowna.

Druhowie z OSP Woźniki organizują piknik, z którego dochód przeznaczony będzie w całości na leczen

W sobotę (5.08) w Wadowicach odbyły się uroczystości z okazji Święta Pułkowego 12 Pułku Piechoty Ziemi Wadowickiej. Nie zabrało mszy świętej, złożenia kwiatów pod tablicą pamiątkową 12 PP a także pikniku patriotycznego.

W sobotę (5.08) w Wadowicach odbyły się uroczystości z okazji Święta Pułkowego 12 Pułku Piechoty

W Andrychowie został okradziony listonosz, pracownik Poczty Polskiej. Podczas próby sprzedaży ubrań mężczyzna mówiący językiem rosyjskim bądź ukraińskim, wykorzystując jego nieuwagę, ukradł mu 8 tysięcy złotych z saszetki. Policja szuka sprawcy.

W Andrychowie został okradziony listonosz, pracownik Poczty Polskiej. Podczas próby sprzedaży ubrań m