Starostwo Powiatowe w Wadowicach wraz z nadejściem wiosny rozpoczęło cząstkowe remonty na powiatowych drogach. Na pierwszy ogień poszły nawierzchnie w Przytkowicach i Sosnowicach.

Starostwo Powiatowe w Wadowicach wraz z nadejściem wiosny rozpoczęło cząstkowe remonty na powiatowych

Kilka zastępów strażaków gasiło płonąca trawę w Choczni. Niestety w wyniku rozprzestrzenienia się ognia, kompletnie spłonęła drewniana stodoła. Policja szuka sprawcy wypalania.

Kilka zastępów strażaków gasiło płonąca trawę w Choczni. Niestety w wyniku rozprzestrzenienia si

Policjanci z Komisariatu Policji w Kalwarii Zebrzydowskiej prowadzą postępowanie wobec siedmiu młodych mieszkańców gminy Stryszów, którzy odpowiedzą za posiadanie i udzielanie środków odurzających. Postawiono im łącznie 42 zarzuty.

Policjanci z Komisariatu Policji w Kalwarii Zebrzydowskiej prowadzą postępowanie wobec siedmiu młodych

W Wielkich Drogach na niestrzeżonym przejeździe kolejowym kierujący osobówką wjechał pod pociąg towarowy. Pojazd został mocno uszkodzony. Trzy osoby zostały ranne. Wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

W Wielkich Drogach na niestrzeżonym przejeździe kolejowym kierujący osobówką wjechał pod pociąg to

Kilka zastępów strażaków gasiło pożar w budynku starej kotłowni przy ulicy Legionów w Wadowicach. Było spore zadymienie. Na szczęście nic nikomu się nie stało.

Kilka zastępów strażaków gasiło pożar w budynku starej kotłowni przy ulicy Legionów w Wadowicach.

Komenda Powiatowa Policji w Wadowicach zaprasza mieszkańców na debatę społeczną dotyczącą bezpieczeństwa w środowisku lokalnym.

Komenda Powiatowa Policji w Wadowicach zaprasza mieszkańców na debatę społeczną dotyczącą bezpiecz

Policjanci zatrzymali na ulicy Piłsudskiego Wadowicach 32-latka, który kierował swoim audi a4 mając pół promila alkoholu we krwi. Jak się okazało, siadł za kierownicę mając cofnięte uprawnienia. Teraz grozi mu nawet 2 lata więzienia.

Policjanci zatrzymali na ulicy Piłsudskiego Wadowicach 32-latka, który kierował swoim audi a4 mając p

Na drodze krajowej nr 44 w Spytkowicach, tuż obok stacji kolejowej, doszło do zderzenia trzech samochodów. Trzy osoby, w tym dziecko, zostały poszkodowane. Przez dłuższy czas droga w tym miejscu była zablokowana.

Na drodze krajowej nr 44 w Spytkowicach, tuż obok stacji kolejowej, doszło do zderzenia trzech samochod

Na drodze krajowej nr 28, na granicy Wadowic i Tomic, doszło do zderzenia autokaru z osobówką. Jedna osoba została poszkodowana. Przez dłuższy czas z powodu blokady jednego pasa, tworzył się tutaj spory korek.

Na drodze krajowej nr 28, na granicy Wadowic i Tomic, doszło do zderzenia autokaru z osobówką. Jedna o

Prokuratura Rejonowa w Wadowicach umorzyła przed wszczęciem postępowanie w sprawie pożaru w piwnicach Przedszkola Publicznego nr 3 w Wadowicach, do którego doszło rano 7 marca.

Prokuratura Rejonowa w Wadowicach umorzyła przed wszczęciem postępowanie w sprawie pożaru w piwnicach

Na kalwaryjskim rynku strażacy usuwali 40 metrową plamę oleju, który wyciekł z jadącego krajówką samochodu. Policja szuka kierowcy pojazdu.

Na kalwaryjskim rynku strażacy usuwali 40 metrową plamę oleju, który wyciekł z jadącego krajówką

Na granicy Wysokiej i Stanisławia kierujący osobówką stracił panowanie nad samochodem i uderzył w barierkę mostku. Aby wydostać go z pojazdu, strażacy musieli użyć sprzętu hydraulicznego.

Na granicy Wysokiej i Stanisławia kierujący osobówką stracił panowanie nad samochodem i uderzył w b

Na granicy Tomic i Frydrychowic kierowca osobówki wjechał w drzewo. Cztery osoby zostały poszkodowane. Z kolei pod remizą OSP w Choczni zderzyły się samochód osobowy z busem. Policja apeluje o ostrożność.

Na granicy Tomic i Frydrychowic kierowca osobówki wjechał w drzewo. Cztery osoby zostały poszkodowane.

Małopolski kurator oraz policja apelują do nauczycieli i rodziców w związku z odnotowaniem w naszym regionie niebezpiecznych zachować dzieci i młodzieży związanych z internetową grą "Niebieski wieloryb".

Małopolski kurator oraz policja apelują do nauczycieli i rodziców w związku z odnotowaniem w naszym r

Wraz z nadejściem wiosny rozpoczyna się sezon motocyklowy. Policja apeluje o rozwagę, aby miły wyjazd jednośladem nie skończył się tak jak w pierwszy dzień wiosny na Placu Obrońców Westerplatte w Wadowicach...

Wraz z nadejściem wiosny rozpoczyna się sezon motocyklowy. Policja apeluje o rozwagę, aby miły wyjazd

Wadowiccy policjanci zatrzymali seryjnego podpalacza, który w ciągu ostatnich miesięcy dokonał podpalenia m.in. stodół w miejscowościach Półwieś, Łączany i Kossowa. To 14-letni mieszkaniec powiatu krakowskiego.

Wadowiccy policjanci zatrzymali seryjnego podpalacza, który w ciągu ostatnich miesięcy dokonał podpal

Policjanci z Wadowic i Andrychowa wspólnie ze Strażą Graniczną z Balic zatrzymali gang zajmujący się rozprowadzaniem narkotyków na terenie Andrychowa i Wieprza. Sześciu osobom postawiono aż 563 zarzuty.

Policjanci z Wadowic i Andrychowa wspólnie ze Strażą Graniczną z Balic zatrzymali gang zajmujący si

Kilka zastępów strażaków zawodowych  i druhów z okolicznych OSP gasiło pożar stodoły w Zebrzydowicach. Niestety nie udało się jej uratować. To kolejne tego typu zdarzenie w ostatnich dniach.

Kilka zastępów strażaków zawodowych  i druhów z okolicznych OSP gasiło pożar stodoły w Zebrzydow

8 zatrzymanych dowodów rejestracyjnych i 46 mandatów karnych:to efekt wzmożonych kontroli w ramach kolejnej policyjnej akcji Bus i Truck na terenie powiatu wadowickiego.

8 zatrzymanych dowodów rejestracyjnych i 46 mandatów karnych:to efekt wzmożonych kontroli w ramach kol

W Witanowicach na ulicy Krakowskiej kierowca samochodu osobowego na śliskiej drodze stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jezdni i uderzył w znak i ogrodzenie.

W Witanowicach na ulicy Krakowskiej kierowca samochodu osobowego na śliskiej drodze stracił panowanie n