W Wadowicach i Stryszowie policjanci zatrzymali kolejnych kierowców, którzy kierowali pojazdami pomimo cofniętych przez sąd uprawnień. Popełnili tym samym przestępstwo za które grozi nawet 3 lata więzienia.

W Wadowicach i Stryszowie policjanci zatrzymali kolejnych kierowców, którzy kierowali pojazdami pomimo

W jednej z firm w Przytkowicach doszło do groźnego pożaru. Zapaliło się ocieplenie budynku w okolicach dachu. Ogień gasiło kilkudziesięciu strażaków zawodowych i druhów ochotników.

W jednej z firm w Przytkowicach doszło do groźnego pożaru. Zapaliło się ocieplenie budynku w okolica

Wadowiccy policjanci prowadzą czynności wobec 26-letniej mieszkanki Wadowic, która mając w organizmie blisko 3,5 promila alkoholu sprawowała opiekę nad dwojgiem swoich małoletnich dzieci.

Wadowiccy policjanci prowadzą czynności wobec 26-letniej mieszkanki Wadowic, która mając w organizmie

Wiosna za pasem, temperatury "na plusie" powodują podwyższenie stanu wód w powiecie wadowickim i możliwość przekroczenia stanów ostrzegawczych. Strażacy już interweniują.

Wiosna za pasem, temperatury "na plusie" powodują podwyższenie stanu wód w powiecie wadowickim i możl

Dzięki szybkiej reakcji podczas rutynowego patrolu dwójka dzielnicowych z wadowickiej komendy uratowała życie rannej przy wycince drzew kobiecie.

Dzięki szybkiej reakcji podczas rutynowego patrolu dwójka dzielnicowych z wadowickiej komendy uratował

W jednym z domów na ulicy Racławickiej w Sułkowicach (gmina Andrychów) doszło do groźnego pożaru. Z powodu zadymienia ewakuowano całą rodzinę. Jak się okazało, paliły się sadze w kominie.

W jednym z domów na ulicy Racławickiej w Sułkowicach (gmina Andrychów) doszło do groźnego pożaru.

Od jakiegoś czasu nieczynne są bezpłatne toalety znajdujące się na wadowickim dworcu. Zdenerwowani tym faktem są zarówno kierowcy busów jak i pasażerowie. Co się stało?

Od jakiegoś czasu nieczynne są bezpłatne toalety znajdujące się na wadowickim dworcu. Zdenerwowani t

Uwaga na nieuczciwe firmy, które powołując się na konieczność wymiany nieekologicznych pieców i możliwość zdobycia na ten cel dofinansowania z RPO WM 2014-2020 odwiedzają mieszkańców naszego regionu oferując odpłatne wykonanie audytów energetycznych.

Uwaga na nieuczciwe firmy, które powołując się na konieczność wymiany nieekologicznych pieców i mo

Na wadowickim rynku i przyległych ulicach rozpoczęły się wielkie porządki. Sprzątane są resztki zmarzniętego lodu, piasku, którym posypywana była nawierzchnia i inne nieczystości.

Na wadowickim rynku i przyległych ulicach rozpoczęły się wielkie porządki. Sprzątane są resztki zm

Policja pod nadzorem prokuratury ustala okoliczności śmierci 54-letniego mężczyzny. Jego ciało zostało odnalezione w jednym z potoków w Zagórniku (gmina Andrychów).

Policja pod nadzorem prokuratury ustala okoliczności śmierci 54-letniego mężczyzny. Jego ciało zosta

Policja ustala okoliczności potrącenia mężczyzny przez samochód osobowy na ulicy dra Putka w Wadowicach. Z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Policja ustala okoliczności potrącenia mężczyzny przez samochód osobowy na ulicy dra Putka w Wadowic

Policjanci drogówki zatrzymali 35-letniego mieszkańca gminy Tomice. Miał pecha: jak się okazało w alkomat wydmuchał ponad 2 promile a do tego posiadał sądownie orzeczony zakaz kierowania pojazdami.

Policjanci drogówki zatrzymali 35-letniego mieszkańca gminy Tomice. Miał pecha: jak się okazało w al

11 zatrzymanych dowodów rejestracyjnych i 44 mandaty: to efekt wzmożonych kontroli w ramach policyjnej akcji "Bus i Truck" przeprowadzonej przez mundurowych na terenie powiatu wadowickiego.

11 zatrzymanych dowodów rejestracyjnych i 44 mandaty: to efekt wzmożonych kontroli w ramach policyjnej

Na ulicy Wałowej doszło do zderzenia dwóch osobówek. Jedna z nich skręcała na parking znajdującego się tutaj sklepu. Policja apeluje o ostrożność, bo to dosyć niebezpieczne miejsce.

Na ulicy Wałowej doszło do zderzenia dwóch osobówek. Jedna z nich skręcała na parking znajdującego

40-letni mężczyzna po raz kolejny napadł na 55-letnią kobietę kradnąc jej portfel i dokumenty. Napadnięta bała się zgłosić kradzież na policję, bo spraca był jej znany osobiście. Teraz grozi mu nawet 12 lat więzienia.

40-letni mężczyzna po raz kolejny napadł na 55-letnią kobietę kradnąc jej portfel i dokumenty. Napa

Złe samopoczucie, ból głowy. Nie, nie jesteście chorzy: to najprawdopodobniej efekt smogu nad Wadowicami, który powrócił po kilku dniach i zmianie pogody.

Złe samopoczucie, ból głowy. Nie, nie jesteście chorzy: to najprawdopodobniej efekt smogu nad Wadowic

Straż Miejska w Andrychowie obchodzi 25-lecie. Z tej okazji jej funkcjonariusze odebrali w magistracie awanse z rąk burmistrza Andrychowa Tomasza Żaka.

Straż Miejska w Andrychowie obchodzi 25-lecie. Z tej okazji jej funkcjonariusze odebrali w magistracie a

W jednym z domów na ulicy Podstawie w Tomicach doszło do zapalenia się sadze w kominie. Dzięki sprawnej akcji gaśniczej nic nikomu się nie stało. Nie ma też większych strat. Strażacy apelują o o regularne czyszczenie kominów i dbanie o instalacje grzewcze.

W jednym z domów na ulicy Podstawie w Tomicach doszło do zapalenia się sadze w kominie. Dzięki sprawn

Nie żyje starszy mężczyzna, który zasłabł na chodniku przy centrum handlowym na ulicy Mickiewicza w Wadowicach. Ratownicy z Zespołu Ratownictwa Medycznego nie byli mu już w stanie pomóc. Policja ustala okoliczności tej tragedii.

Nie żyje starszy mężczyzna, który zasłabł na chodniku przy centrum handlowym na ulicy Mickiewicza w

Na ulicy Wałowej w Wadowicach młody kierowca renault twingo wpadł w poślizg na śliskiej drodze, zawadził o jadący z przeciwka pług i wjechał w barierki.

Na ulicy Wałowej w Wadowicach młody kierowca renault twingo wpadł w poślizg na śliskiej drodze, zawa