Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby, w wybrane dni, na bezpłatne porady prawne do Kancelarii Prawnej Actio z oddziałami w Wadowicach i Oświęcimiu oraz siedzibą główną w Krakowie.

W WCK szykuje się prawdziwa kulturalna uczta. To spektakl „Pół na pół”, przesycona czarnym humorem komedia. Mamy podwójne zaproszenie do wygrania dla naszych czytelników!

W każdy poniedziałek, w porze śniadaniowej przy filiżance kawy Biuro Rachunkowe W&D Partners na ul. Widok 42A w Wadowicach proponuje bezpłatne porady księgowe.

To jeden z najstarszych o ile nie najstarszy sklep z dewocjonaliami w Polsce.  Usytuowany obok domu św. Jana Pawła II oferuje dewocjonalia i pamiątki z Wadowic w konkurencyjnych cenach. Teraz również na Jarmarku Świąteczny na wadowickim rynku.

Szukasz prezentu na Mikołajki czy Święta Bożego Narodzenia? Zapraszamy do sklepiku z Produktami Benedyktyńskimi oraz produktami naturalnymi działającego przy kawiarni „Galeria Cafe” na ulicy Kościelnej 4 w Wadowicach.

Warning: Division by zero in /home/q2si/domains/wadowiceonline.pl/public_html/templates/wadowiceonline/html/com_content/category/blog_item.php on line 53

„Polska za granicą” – to określenie powoli wchodzi do języka potocznego i staje się synonimem słowa obciach. Ale czy słusznie?

Od 1 stycznia 2016 roku w  całej Polsce ruszył program nieodpłatnej pomocy prawnej. Na terenie powiatu wadowickiego działają 3 takie punkty prowadzone w: Wadowicach (ul. Emilii i Karola Wojtyłów 4), Andrychowie (ul. ul. Starowiejska 22b ) i Kalwarii Zebrzydowskiej (al. Jana Pawła II 7).

TDAUDIO zaprasza na świąteczne zakupy. U nas każdy meloman znajdzie coś dla siebie. Jeśli szukasz nowego sprzętu HI-FI, kina domowego lub instalacji multiroom - tylko w TDAUDIO możesz go skonfigurować i przesłuchać w pokoju odsłuchowym!

Wady postawy znajdują się na czele listy chorób cywilizacyjnych. Nieprawidłowa postawa ciała jest poważnym problemem i bagatelizowanie tej kwestii w przyszłości może przynieść różnorodne powikłania chorobowe. I tu pomogą terapeuci REHABU.

Czy szybka pożyczka to dobry sposób na wyjście z finansowych tarapatów? Najpierw zapoznać się z różnymi propozycjami korzystając  z porównywarki szybkich pożyczek PADO24 i wybrać ostatecznie tę najlepszą.

Jeśli Twój bliski od dłuższego czasu jest przygnębiony, trudno podjąć mu jakąkolwiek aktywność, przestał pielęgnować swoje pasje i zainteresowania, unika kontaktu z ludźmi – nie lekceważ tych objawów!

Do sprzedania lub wynajęcia nowy budynek dwukondygnacyjny w centrum Wadowic (al. M.B. Fatimskiej), oddany w tym roku, o powierzchni użytkowej 1084 m2. Posiada parking na 22 samochody. Przeznaczenie handel-uslugi. Możliwość prowadzenia produkcji nieuciążliwej.

Centrum Języka Angielskiego ENGLISH OK! z Wadowic poszukuje lektorów języka angielskiego. Wymagane wykształcenie wyższe kierunkowe. Możliwość zatrudnienia osób będących w trakcie studiów. Oczekujemy przede wszystkim chęci do pracy.

Do sprzedania prestiżowy dom jednorodzinny o podwyższonym standardzie zlokalizowany w malowniczej, widokowej okolicy Wadowic. Posiada basen, sauny, duży garaż.

Niespodzianka dla wszystkich absolwentów wadowickiego liceum. Wyjątkowy album „Wadowice w obiektywie czasu" w wyjątkowej cenie! Książkę będzie można kupić podczas uroczystości 150-lecia wadowickiej szkoły, na specjalnym stoisku. Album wydała wadowicka oficyna wydawnicza „Grafikon".

Jak wynika z danych Pracuj.pl 65% Polaków deklaruje, że rozgląda się za nową pracą. Rozglądanie to jednak nie to samo, co skuteczne poszukiwanie. Kandydaci na analizy ofert i wysyłanie aplikacji poświęcają bowiem za mało czasu.

Nie  przepłacaj  u  innych!  Kup  telewizję  w  Cyfrowym   Polsacie, a   abonament w Plusie możesz mieć już za pół ceny.

STUDIUM BIZNESU Polish Business College pracowników naukowych Uniwersytetu Jagiellońskiego ogłasza nabór do Jednorocznego Studium na rok 2016/17. Studium oferuje swoim słuchaczom cztery nowoczesne kierunki: Psychologia z elementami Socjologii, Psychologia Stosowana,  Marketing i Reklama oraz Public Relations  - Coaching.

„Nowości i bieżące problemy w prawie podatkowym po zmianach w 2016 – Jednolity Plik Kontrolny (JPK), fakturowanie, transakcje zagraniczne, podatek VAT” będą tematem jednodniowego kursu, który odbędzie się w Wadowicach.

Przeniesiony z ulicy Zatorskiej 4 na ulicę Edmunda Wojtyły 3 sklep Soraya z artykułami dziewiarskimi, pończoszniczymi i obuwiem, w związku z reorganizacją, zaprasza na wielką wyprzedaż (od -60 do - 70%).