Parafia św. Józefa w Kalwarii Zebrzydowskiej wzbogaciła się o wyszukiwarkę Grobnet, dzięki której
Wyszukiwarka pomoże znaleźć grób

Parafia św. Józefa w Kalwarii Zebrzydowskiej wzbogaciła się o wyszukiwarkę Grobnet, dzięki której można znaleźć konkretny grób po podaniu imienia i nazwiska. To spore ułatwienie.

Jak się okazuje, Internet może być przydatny również na cmentarzu. Strona parafii św. Józefa w Kalwarii Zebrzydowskiej wzbogaciła się o wyszukiwarkę grobów na cmentarzu w systemie Grobnet. Wymagało to wcześniejszej inwentaryzacji wszystkich miejsc pochówki na cmentarzu.

Po wejściu na stronę http://www.polski-cmentarz.pl/kalwariazebrzydowska/grobonet/start.php  (lub www.kalwaria.diecezja.krakow.pl zakładka Cmentarz) i po podaniu imienia i nazwiska otrzymujemy szczegółowe informację oraz dokładną lokalizację grobu (sektor, rząd oraz miejsce ze zdjęciem) grobu. Wyniki możemy wydrukować w postaci mapy pomocniczej. W serwisie zaznaczono również aleje, punkty czerpania wody i elementy architektury.

To spore ułatwienia, zwłaszcza dla krewnych z daleka, którzy często mają problemy ze znalezieniem miejsca pochówku członka rodziny. Przydałoby się coś takiego również na wadowickich cmentarzach.

Narzędzie zostało udostępnione przez firmę z ArtLook Gallery s.c.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+8 #1 boni 2014-07-28 11:40
W Choczni i Andrychowie tez juz jest
Cytować
-3 #2 boni 2014-07-28 11:41
online
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.